Čistiace utierky

Univerzálna utierka na šperky, bižutériu a mince - Jewellery Wipes

(v dóze je 25 ks, ale dodáva sa balená aj po 1 ks)  
Špinavý šperk, alebo šperk s patinou trite suchou handričkou od firmy Connoisseurs z USA. V kazete sa nachádza 25 kusov suchých utierok. Utierka je vhodná na čistenie veľkého počtu kovov hlavne zlata, striebra, platiny, nerezu, medi, hliníka... S novou čistou handričkou je možné aj leštiť perly, všetky mäkké minerály (cca pod 5 st. Mohsovej stupnice tvrdosti minerálov: jantár, koral, tyrkys, tyrkenit, selenit, alabaster, ...) Použitú handričku po vyčistení desiatok šperkov odhadzujte do koša.

Balenie: Po 25 ks balenie v uzatvárateľnej krabičke, rozmery 1 ks 12 x 7 cm.


Utierka na zlaté a strieborné šperky - UltraSoft Cloth


Špinavý šperk, alebo šperk s patinou trite bielou handričkou až do odstránenia špiny, potom ho preleštite fialovou handričkou, silne znečistené šperky najprv ponorte do čistiacich kvapalín od firmy Connoisseurs. Ideálne pre povrchové čistenie a leštenie reťazoviny a veľkoplošných šperkov.

Balenie: Rozmery 28 x 35 cm, dve zošité handry biela s aktívnymi chemikáliami a fialová leštiaca.


Distribúcia pre SR a ČR: RNDr. Miroslav Lipovský - MILI, Kamenný obchod MILI - ŠPERKY: OC DUBRAWA - TESCO, Pri Hrubej lúke 2, 841 02 Bratislava, (konečná električiek 4, 5), pondelok až nedeľa: 10:00 - 19:30 Kontakt: email: mili@mili.sk, mobil: +421 905 302 335, internetový obchod: www.milishop.eu

Copyright 2013 by WahBT,Osky11,Connoisseurs.sk
WP by Graph Paper Press